Aktuality

22. 4. 2016

Chceš se přidat k našemu týmu?

Do naší restaurace přijmeme milou, pracovitou a usměvavou servírku se zájmem o gastronomii a schopnostem učit se novým věcem. Zaručujeme zajímavé platové ohodnocení a práci v mladém a přátelském kolektivu.

Dále také přijmeme slečnu na obsluhu naší kavárny/cukrárny s točenou zmrzlinou.

Více info na tel.: 255 775 877 nebo na náš e-mail: eltorofurioso@seznam.cz

Těšíme se právě na tebe!!!

20. 4. 2016 Nové menu!!!

Tímto dnem je pro Vás připraven nový jídlení lístek, ve kterém najdete spoustu novinek. Po tříměsíčním pečlivém vybírání a zkoušení Vašich chutí jsme sestavili nové menu, ze kterého si vybere každý z Vás. Do nabídky jsme také zařadili nová vína a věříme, že spoustu z Vás potěší také nově přidaná rozlévaná vína a také rozlevána katalánská specialata Cava - šumivé víno!

Přijďte vyzkoušet!

Těšíme se na Vás,

Vaše El Toro Furioso

18. 1. 2016 Nové El Toro Furioso v provozu!!!
Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi...právě dnes 18. 1. 2016 jsme zahájili provoz naší nové restaurace na adrese Kodaňská 649/20, Praha 10 - Vršovice, kterou jsme pro Vás, ve vší tajnosti, od začátku letošního roku připravovali.

Čekáme a těšíme se na Vás s novým jídelním lístkem v krásném a útulném prostředí naší nové restaurace. Těšit se můžete na vylepšené Paelly připravované pouze z čerstvých mořských plodů, velký výběr Tapas, čerstvé grilované ryby, masové steaky a špízy a také na naše polední menu za zvýhodněné ceny od pondělí do pátku od 11:00 - 15:00hod.

Navíc všechna jídla si můžete nechat dovést po celé Praze přes náš nový ROZVOZ na tel.: 255 775 877 nebo přes portál dámejidlo.cz. Chybět nebudou ani Vaše oblíbené speciální akce a nově také ochutnávky nových Kanárských rumů a španělských vín.

Dostanete se k nám autobusem č. 135 - zastávka Slovinská (4min z Náměstí Míru) nebo tram 22, 4 - zastávka Čechovo náměstí, poté cca 2 min. pěšky.
Otevřeno pro Vás máme každý den od 11:00 do 23:00 - ?:))

Čerstvé ryby, skvělé steaky, parádní drinky a nádherné prostředí....to je VAŠE nové El Toro Furioso!!!


 

Najdete nás také na FB:

www.facebook.com/eltorofuriosopraga
 

Naší partneři