Vítejte v restauraci El Toro Furioso

To nejlepší z celého Španělska!

Přijďte si pochutnat na skvělých Tapas! Pulpo a la Gallega, Tortilla, Jamón Serano, Manchego, Chorizo, Krevety na česneku, kalamáry a mnoho dalších! Vyzkoušejte naši Paellu, připravovanou pouze z čerstvých mořských plodů! Každý den pro Vás pečlivě vybíráme čerstvé ryby - například vynikající steak z mečouna, vcelku grilovanou Pražmu královskou nebo Tresku po baskicku dle tradičního receptu.

Milovníkům masových steaků doporučejeme uruguayské hovězí - Maminha steak nebo flákotu z vysokého roštěnce - Rib Eye steak. Dále nebízíme dorůžova grilovanou vepřovou panenku s houbovou omáčkou a velice oblíbený hovězí Burger "Furioso" s dušenou cibulí na červeném víně. Pro gurmány máme specialitu v podobě jehněčího hřebínku "Saratoga" z Nového Zélandu.

Všechna jídla je možné objednat každý den přes náš nový ROZVOZ od 11:00 do 22:00 včetně zvýhodněného poledního menu, které pro Vás máme vždy od pondělí do pátku mezi 11:00 - 15:00 hod.

 REZERVOVAT STŮL ONLINE 

 OBJEDNAT ROZVOZ JÍDLA ONLINE

Ke všem našim specialitám nabízíme vynikající španělská vína z nejlepších oblastí na Pyrenejském poloostrově. Na čepu je ale česká Plzeň, pro ty, kteří vínu odolají. Vyzkoušejte také španělský lahvový speciál San Miguel, který podáváme v osvěžující verzi Fresca!

 

V naší nové restauraci s překrásným a útulným interiérem se budete cítit vždy skvěle!

V letních měsících je navíc k dispozici krásná předzahrádka přímo před restaurací.

Slunné Španělsko v srdci Vršovic...to je Vaše nové El Toro Furioso!!!

Těšíme se na Vás,

Vaše El Toro Furioso

 

Naší partneři